Kúpeľný dom Relax Thermal

Youtube video: 

Relax Thermal je kúpeľný dom, ktorý ponúka klientom všetko pod jednou strechou. Kapacita lôžok v Kúpeľnom dome Relax Thermal je 62 lôžok. Má 4 poschodia s výťahom, štandardné jednolôžkové, dvojlôžkové izby bez balkóna, izby s balkónom a bunkové izby, ktoré sú vybavené sprchou, WC, TV-SAT, telefónom, chladničkou. Dostupné wifi pripojenie. Bunkové izby sú dve rovnocenné izby, ktoré majú spoločné sociálne zariadenie a sprchu. Bezbarierový prístup na procedúry umožňuje využiť služby našich kúpeľov aj klientom, ktorí majú vážnejšie pohybové problémy. V kúpeľnom dome Relax Thermal máme k dispozícii aj dve bezbariérové izby s balkónom. V kúpeľnom dome na prízemí sa nachádza zrekonštruovaná jedáleň, vonkajší aj vnútorný bazén a vírivá kaskáda. Taktiež je k dispozícii wellness saunový svet - 5 sáun zariadených v antickom štýle : bylinná, eukalyptová, aroma sauna, fínska sauna, infra sauna a tiež tepidárium, ľadopád a ochladzovacie vedro odvahy. Využitie wellness saunového sveta bude pre Vás príjemným spestrením pobytu. V tomto kúpeľnom dome sa podávajú aj procedúry ako napr. vodoliečba, ozonoterapia, rôzne druhy masáží a pod. Na poschodí nájdete ambulanciu lekára a milých zdravotných sestier, ktoré sa o Vás rady postarajú. Denne môžete využiť občerstvenie v dennom bare, taktiež ponúkame možnosť využitia spoločenských hier ako je stolný tenis. Na recepcii vám radi poskytnú akékoľvek informácie, prípadne si tam môžete na pamiatku zakúpiť pekný suvenír.  Recepcia v KD Relax Thermal je pre klientov k dispozícii denne od 07:00 do 19:00 hod.  Bezplatné parkovanie je možné za kúpeľným domom Relax Thermal na nestráženom parkovisku zabezpečené kamerovým systémom. V tomto kúpeľnom dome sa nachádza aj konferečná miestnosť na menšie školenia, či rôzne posedenia s kapacitou cc 50 osôb.

Air Jordan XIII CP3

Akciové balíčky

Týždenný 7 nocový rehabilitačný pobyt s procedúrami pre Vaše zdravie  
Príďte sa nadýchnuť Vytvorili sme pre Vás špeciálny post covidový program - VOĽNE DÝCHAJ. Tešíme sa na Vás v našich kúpeľoch v Sklených Tepliciach, na mieste, kde voda lieči. Zlepšite si svoj zdravotný stav pod dohľadom nášho skúseného lekára,...
Pre tých, ktorí chcú stráviť Veľkonočné sviatky mimo svojich domovov, pripravili sme pre Vás Rehabilitačný Veľkonočný pobyt s procedúrami. Zohrejeme Vaše kosti.
Chcete byť informovaní o dianí a akciách v našich kúpeľoch?

Sociálne siete

Buďte s nami v spojení