Prescription treatments

Treatments paid by the insurance company

Based on the recommendation, we create a comprehensive spa program for patients, which the patient will receive upon arrival after consultation with a spa doctor. The insurance company covers the treatments shown below.

Patients can also purchase additional healing and relaxation treatments during their treatment stay. The doctor will inform you about their suitability within your indication at the initial examination.

Show treatments for extra charge

Prescription treatments for patients

Poplatok za prečasovanie
Covid test

Antigénový Covid test s potvrdením o výsledku. 

Aplikácia injekcie

Odborná aplikácia injekcie.

Vybratie kliešťa

Odborné odstránenie kliešťa a ošetrenie ranky. 

Tejpovanie

Terapia pri problémoch pohybového ústrojenstva. 

Ambulatná liečba

Ambulatná liečba, 3 procedúry denne, min. 5dní/os.

Pulzný magnet (Magnetoterapia)

Terapia nizkofrekvenčným magnetickým pólom, ktoré prechádza celým organizmom a usmerňuje tok iónov v organizme a zvyšuje látkovú výmenu. Aplikuje sa na oblečené telo.

Phyaction

Liečba strednofrekvenčným prúdom. Aplikuje sa priložením vákuových elektród priamo na povrch pokožky počas doby 12 min.

Kolagénové injekcie

Injekcie sa používajú na liečbu pohybového aparátu pacienta. Potrebné množstvo kolagénových injekcií je určené po lekárskej prehliadke.

Plynové injekcie

Reflexná metóda, pri ktorej sa využíva účinok oxidu uhličitého, ktorý vyvoláva rozšírenie ciev, odstraňuje bolesť a uvoľňuje stuhnuté svalstvo. Dĺžka procedúry je 5-7 min.

Bioptron

Terapia svetlom s biostimulačným účinkom. Ako doplnková liečba pri reume, zápaloch kĺbov a kožných ochoreniach. Urýchľuje hojenie rán.

Diadynamické a interferenčné prúdy

Diadynamické prúdy liečia nízkofrekvenčným elektrickým prúdom. Účinkom je zvýšené prekrvenie a zmiernenie bolesti svalov v aplikovanej oblasti. Procedúra trvá 7 min.