Stravovanie a občerstvenie

Gastronómia

Zoznámte sa s možnosťami stravovania v Sklených Tepliciach. V prípade, ak patríte medzi pacientov, ktorí majú stravovanie uhradené poisťovňou, viac informácií sa dozviete tu.

Kúpeľní hostia, ktorí navštívia naše kúpele za účelom oddychu a relaxu majú na výber z niekoľkých variácií stravovania. Ak ste si u nás zakúpili konkrétny relaxačný pobyt, forma stravovania je uvedená priamo v pobytovom balíčku. 

Jedáleň v Kúpeľnom dome Alžbeta

Kúpeľní hostia majú k dispozícii stravovanie – plnú penziu alebo polpenziu v kúpeľnom dome Alžbeta. Zrekonštruovaná jedáleň s kapacitou 144 miest servíruje raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Tešiť sa môžete na skutočne výborné a chutné pokrmy tradičnej slovenskej aj európskej kuchyne.

 

Otváracie hodiny
Raňajky08:00 – 09:00
Obed13:00 – 14:00
Večera18:00 - 19:00 
Kúpeľná kaviareň

Kursalon

Historická budova kaviarne Kursalon je ideálnym miestom pre odpočinok pri káve, osviežujúcom nápoji a koláči z domácej pekárne. Kursalon vás očarí svojou jedinečnou architektúrou a atmosférou. Počas letných mesiacov je pre hostí k dispozícii vonkajšia terasa. 

Otváracie hodiny
Pondelok - nedeľa09:00 - 21:00
Novinka

Kúpeľná cukráreň

Záleží nám na kvalite, preto všetky naše koláčiky, zákusky a torty, pripravujeme vždy čerstvé, bez použitia umelých konzervantov a podľa jedinečných domácich receptúr. 

Dezerty z našej ponuky si môžete objednať aj na vaše oslavy, svadby alebo iné udalosti. Príďte k nám ochutnať naše maškrty a nechajte si napiecť u profesionálov. 

Pozn.: vyzdvihnutie je nutné osobne, v Kursalone kúpeľov. Nižšie nájdete objednávkový formulár, na základe ktorého vám vytvoríme tortu na mieru.