Stravovanie a občerstvenie

Gastronómia

Zoznámte sa s možnosťami stravovania v Sklených Tepliciach. V prípade, ak patríte medzi pacientov, ktorí majú stravovanie uhradené poisťovňou, viac informácií sa dozviete tu.

Kúpeľní hostia, ktorí navštívia naše kúpele za účelom oddychu a relaxu majú na výber z niekoľkých variácií stravovania. Ak ste si u nás zakúpili konkrétny relaxačný pobyt, forma stravovania je uvedená priamo v pobytovom balíčku. 

Jedáleň v kúpeľnom dome Alžbeta

Kúpeľní hostia majú k dispozícii stravovanie – plnú penziu alebo polpenziu v kúpeľnom dome Alžbeta. Zrekonštruovaná jedáleň s kapacitou 144 miest servíruje raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Tešiť sa môžete na skutočne výborné a chutné jedlá tradičnej slovenskej aj európskej kuchyne.

 

Otváracie hodiny
Raňajky08:00 – 09:00
Obed13:00 – 14:00
Večera18:00 - 19:00 

 

V prípade, že si chcete zakúpiť obed alebo večeru v našej jedálni a ste našim klientom je jeho cena 11 €. ( obed si môžete zakúpiť na recepcii v Kursalone )

V prípade, že si chcete zakúpiť obed alebo večeru v našej jedálni a NIE ste našim klientom je jeho cena 15 €. ( obed si môžete zakúpiť na recepcii v Kursalone )

Kúpeľná reštaurácia

Reštaurácia u Borna

Súčasťou kúpeľov je aj Reštaurácia u Borna, ktorá si podmaní vaše chuťové poháriky poctivou gastronómiou. 

Základným princípom pri príprave našich jedál je predovšetkým vlastná výroba.

Priestory našej reštaurácie ponúkame aj na rodinné posedenia, firemnné posedenia, oslavy, hostiny alebo na inú udalosť. Menu, výzdobu a dekorácie pripravíme podľa vašich predstáv. 

Otváracie hodiny
Dočasne zatvorené 
Kúpeľná kaviareň

Kursalon

Historická budova kaviarne Kursalon je ideálnym miestom pre odpočinok pri káve, osviežujúcom nápoji a koláči z domácej pekárne. Kursalon vás očarí svojou jedinečnou architektúrou a atmosférou. Počas letných mesiacov je pre hostí k dispozícii vonkajšia terasa. 

Otváracie hodiny
Nedeľa - Streda9:00 - 21:00
Štvrtok- Sobota: 9:00 - 22:00

 

Kúpeľná cukráreň

Záleží nám na kvalite, preto všetky naše koláčiky, zákusky a torty v kaviarni Kursalon sú vždy čerstvé. Vyberáme si recepty bez použitia umelých konzervantov a podľa jedinečných domácich receptúr.