Stravovanie a občerstvenie

Gastronómia

Zoznámte sa s možnosťami stravovania v Sklených Tepliciach. V prípade, ak patríte medzi pacientov, ktorí majú stravovanie uhradené poisťovňou, viac informácií sa dozviete tu.

Kúpeľní hostia, ktorí navštívia naše kúpele za účelom oddychu a relaxu majú na výber z niekoľkých variácií stravovania. Ak ste si u nás zakúpili konkrétny relaxačný pobyt, forma stravovania je uvedená priamo v pobytovom balíčku. 

Jedáleň v kúpeľnom dome Alžbeta

Kúpeľní hostia majú k dispozícii stravovanie – plnú penziu alebo polpenziu v kúpeľnom dome Alžbeta. Zrekonštruovaná jedáleň s kapacitou 144 miest servíruje raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Tešiť sa môžete na skutočne výborné a chutné jedlá tradičnej slovenskej aj európskej kuchyne.

 

Otváracie hodiny
Raňajky08:00 – 09:00
Obed13:00 – 14:00
Večera18:00 - 19:00 

 

V prípade, že si chcete kúpiť obed alebo večeru v našej jedálni, a ste našim klientom, je jeho cena 11€. (obed si môžete zakúpiť na recepcii v Kursalone)

V prípade, že si chcete kúpiť obed alebo večeru v našej jedálni ,a NIE ste našim klientom, je jeho cena 15€. (obed si môžete zakúpiť na recepcii v Kursalone)

Kongresy, oslavy a svadby

Naše kúpele sú ideálnym miestom aj pre vaše firemné stretnutia, rodinné oslavy alebo menšie svadby. U nás môžete spojiť prijemné s užitočným a môžete si vychutnať kúpeľné benefity s rodinu alebo kolegami. Radi vám pripravíme spoločenskú alebo firemnú akciu presne podľa vašich predstáv. 

 

Ing. Lenka Lebová
 

 + 421 918 800 041 

lebova@kupele-skleneteplice.sk

Kongresy a firemné akcie

Pomôžeme vám s prípravou či už vašich firemných porád alebo školení. Samozrejmosťou je zabezpečenie kompletných technických požiadaviek, občerstvenia a stravovania.  

Ponúkame nasledovné dva typy priestorov:

Kongresová sála v kúpeľnom dome Relax Thermal miestnosť vieme pripraviť pre 30 osôb na školské sedenie, 50 osôb na kino sedenie a 40 osôb pri sedení v tvare U. V prípade vašich technických požiadaviek, nie je problém zabezpečiť dataprojektor, premietacie plátno, flipchart a ozvučenie.

Školiaca miestnosť - Kúpeľný salónik nachádzajúci sa v tesnej blízkosti budovy riaditeľstva hneď pri hlavnej ceste. Miestnosť vieme pripraviť pre 60 osôb na školské sedenie, 80 osôb na kino sedenie a 60 osôb pri sedení v tvare U. V prípade vašich technických požiadaviek, nie je problém zabezpečiť dataprojektor, premietacie plátno, flipchart a ozvučenie.

Rodinné oslavy a svadby v Kúpeľnom salóniku

Vytvárame zázemie pre vaše rodinné spomienky. Budete sa u nás cítiť ako doma a svojich hostí si vychutnáte bez starostí navyše. Salónik má rozlohu 189 m² a kapacitu max. 70 hostí v „U“ sedení. Kúpeľný salónik disponuje pódiom pre hudobnú produkciu, tanečným parketom, šatňou pri vchode a vlastným sociálnym zariadením. Radi pripravíme slávnostný stôl podľa vašich predstáv, ozdobíme sálu, vieme vám prispôsobiť menu, špeciálne uvariť pre rôzne intolerancie. Budeme sa veľmi snažiť, aby ste sa u nás vy a vaši hostia cítili dobre, odchádzali od nás spokojní a radi sa k nám vracali. 

Kúpeľná reštaurácia

Reštaurácia u Borna

Súčasťou kúpeľov je aj Reštaurácia u Borna, ktorá si podmaní vaše chuťové poháriky poctivou gastronómiou. 

Základným princípom pri príprave našich jedál je predovšetkým vlastná výroba.

Priestory našej reštaurácie ponúkame aj na rodinné posedenia, firemnné posedenia, oslavy, hostiny alebo na inú udalosť. Menu, výzdobu a dekorácie pripravíme podľa vašich predstáv. 

Otváracie hodiny
Dočasne zatvorené 
Kúpeľná kaviareň

Kursalon

Historická budova kaviarne Kursalon je ideálnym miestom pre odpočinok pri káve, osviežujúcom nápoji a koláči z domácej pekárne. Kursalon vás očarí svojou jedinečnou architektúrou a atmosférou. Počas letných mesiacov je pre hostí k dispozícii vonkajšia terasa. 

Otváracie hodiny
Nedeľa - Streda9:00 - 21:00
Štvrtok- Sobota: 9:00 - 22:00