Kúpeľné domy v Sklených Tepliciach

Kúpele Kúpeľné domy

Zoznámte sa s kúpeľnými domami v areáli Sklených Teplíc. Okrem ubytovania poskytujú jednotlivé domy aj procedúry, stravovacie služby pre pacientov a kúpeľných hostí. Viac informácií o ubytovaní pre pacientov nájdete tu.

1/5
Alžbeta
Kúpeľný dom

Alžbeta

Kúpeľný dom Alžbeta pozostáva z dvojlôžkových izieb s kapacitou 70 lôžok.
Kúpeľný dom je situovaný v tichej časti kúpeľov za travertínovými vodopádmi. Jeho súčasťou je jedáleň, ktorá slúži pre pacientov aj kúpeľných hostí. 

Viac informácií
Relax Thermal
Kúpeľný dom

Relax Thermal

Kúpeľný dom Relax Thermal je prednostne určený pre pacientov najmä z dôvodu, že práve v ňom prebieha mnoho kúpeľných liečebných procedúr. Kúpeľný dom je bezbariérový s kapacitou 62 lôžok.

Viac informácií
Mateja Bela
Kúpeľný dom

Mateja Bela

Zrenovovaný kúpeľný dom Mateja Bela ponúka ubytovanie v moderných izbách. Ubytovanie v kúpeľnom dome Mateja Bela oceníte najmä vtedy, ak hľadáte tiché a nerušené miesto pre svoj pobyt.

Viac informácií
Goethe
Kúpeľný dom

Goethe

Vychutnajte si svoj pobyt v kúpeľnom dome, ktorý vás svojou jedinečnou atmosférou prenesie do histórie. Kúpeľný dom Goethe poskytuje komfortné ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách a apartmánoch.

Viac informácií
Márie Terézie
Kúpeľný dom

Márie Terézie

Historická budova kúpeľného dvojpodlažného domu disponuje izbami tzv. „anglického typu" so spoločnými toaletami a sprchami, ktoré sa nachádzajú na každom poschodí. Súčasťou kúpeľného domu je termálny oddychový bazén - kúpeľ Márie Terézie.

Viac informácií

Spoznajte miesto prírodných unikátov