Kúpeľ Márie Terézie

Antický kúpeľ

Kúpeľ Márie Terézie

Oddychový termálny bazén vystavaný v antickom štýle si vás získa atmosférou aj prostredím. Počas pobytu v ňom sa prenesiete do slávnych čias kúpeľov, nielen vďaka očarujúcemu interiéru ale tiež unikátnej vitráži, ktorá tvorí strešnú časť kúpeľa. Bazén je rozdelený na dve časti s rôznou teplotou vody.

Aktuálny cenník vstupov

Účinky kúpeľa Márie Terézie

Účinky termálnej vody v kúpeli Márie Terézie blahodárne pôsobia na ochorenia a poškodenia pohybového ústrojenstva, po operáciách, po úrazoch, pri reume, bolesti chrbtice, kĺbov, artritíde či osteoporóze a mnoho ďalších. Pomáha pri liečbe osteoporózy, pri funkčnej poruche motility čriev, pri dyskinéze žlčových ciest, pri poruchách v tvorbe pankreatických enzýmov, ako podporná liečba pri cukrovke, pri infekcii močových ciest a aj ako čiastočné denné krytie minerálov.

 

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Teplota vody37 a 39 º C
Maximálna doba pobytu 20 min
Prineste si so sebouPlavky, uterák, šľapky
Po kúpeliPo kúpeli nasleduje 20 minútový suchý zábal v oddychovej miestnosti, ktorý umožní regeneráciu organizmu a vstrebanie prospešných látok do tela.
Kedy kúpeľ neodporúčameKvôli vysokej teplote a vlhkosti nie je kúpeľ vhodný pre deti do 12 r., pacientov s ochorením kardiovaskulárneho systému a vysokým tlakom.