Ubytovanie, stravovanie a doplatky

Pre pacientov Ubytovanie a doplatky

Skupina A

Doplatky pre pacientov AKCIA -25%, na ubytovanie v mesiacoch Január, Február 2024 

Pacienti skupiny A si môžu vybrať ubytovanie v kúpeľnom dome Alžbeta alebo Relax Thermal. Ceny zahŕňajú ubytovanie a plnú penziu. Bližšie informácie sa dozviete v priloženom aktuálnom dokumente pre pacientov skupiny A.

Skupina B

Doplatky pre pacientov AKCIA 10%, na ubytovanie v mesiacoch Január, Február 2024 

Pacienti skupiny B si môžu vybrať ubytovanie v kúpeľnom dome Alžbeta, Relax Thermal, Mateja Bela, alebo v kúpeľnom dome Goethe. Ceny zahŕňajú ubytovanie a plnú penziu. Bližšie informácie sa dozviete v priloženom aktuálnom dokumente pre pacientov skupiny B.

Informácia pre pacientov

Stravovanie v kúpeľoch

Pacienti majú počas pobytu zabezpečenú plnú penziu. Stravovanie je zabezpečené v 2 kúpeľných domoch: KD Alžbeta alebo KD Relax Thermal

Raňajky sú podávané formou švédskych stolov. Obedy a večere sú podávane formou teplých bufetov.

V prípade, ak potrebujete špeciálnu stravu, nahláste prosím túto skutočnosť pred príchodom do kúpeľov.

V prípade, že si chcete zakúpiť obed alebo večeru v našej jedálni a ste našim klientom je jeho cena 11 €. ( obed si môžete zakúpiť na recepcii v Kursalone )

V prípade, že si chcete zakúpiť obed alebo večeru v našej jedálni a NIE ste našim klientom je jeho cena 15 €. ( obed si môžete zakúpiť na recepcii v Kursalone )

Viac o stravovaní v kúpeľoch

Kúpeľné domy v Sklených Tepliciach

Zoznámte sa s kúpeľnými domami v areáli Sklených Teplíc. Okrem ubytovania poskytujú jednotlivé domy aj procedúry alebo kúpele pre pacientov a hotelových hostí.