Opatrenia - Covid 19

Kúpele Opatrenia - Covid 19

Aktuálne informácie: 

Wellness v zmysle nových COVID opatrení je od 18.10. 2021 uzavretý pre VEREJNOSŤ až do odvolania. Pre viac informácií kontaktujte kúpeľnú recepciu na  +421 45 677 10 61 alebo recepcia@kupele-skleneteplice.sk

Vážení klienti,

vzhľadom na momentálnu situáciu súvisiacu s epidémiou nového koronavírusu chceme, aby boli naše kúpele prístupné pre všetkých. Preto sme v zmysle vyhlášky č. 240 ÚVZ, s platnosťou od 16.8.2021 pristúpili k nasledovným opatreniam:

Vstup pre klientov je od pondelka 16.8.2021 povolený "režime OTP"

Vysvetlivky:

O - plne očkovaná osoba

T - osoba s negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 (RT-PCR, Lamp test - 72 hod., AG test - 48 hod.)

P – osoba po prekonaní ochorenie COVID-19 (max. 180 dní)

Liečebné termálne kúpele Sklené Teplice sú oprávnené požadovať od osoby vstupujúcej do vnútorných alebo vonkajších priestorov všetkých prevádzok predloženie príslušného dokladu, ktorý preukazuje niektorú z vyššie uvedených skutočností.

Chceme Vás ubezpečiť, že dbáme na všetky opatrenia, ktoré si súčasná situácia vyžaduje a oznamy sú na viditeľných miestach rozvesené na všetkých prevádzkach našich kúpeľov. Radi by sme Vám chceli vopred poďakovať za to, že rešpektujete všetky prijaté opatrenia, ktoré smerujú k ochrane zdravia všetkých našich klientov aj zamestnancov. Aj takto sa snažíme v tejto neľahkej dobe poskytnúť Vám všetkým v rámci možností, ktoré nám určuje vyhláška a súčasná situácia čo najlepšie služby.

Veríme, že aj napriek týmto opatreniam sa u nás budete cítiť výborne a pomôžete nám svojim prístupom a správaním vytvoriť prostredie, v ktorom budeme všetci schopní fungovať čo najlepšie a priniesť Vám to, kvôli čomu ste k nám prišli.

O prípadných zmenách Vás budeme priebežne informovať.