Parenica nominovaná na ocenenie VODA SPIEVA

Dostalo sa nám veľkej cti. Jaskynný parný kúpeľ, naša ,,Parenica“, bola nominovaná do pripravovanej relácie RTVS ,,Voda spieva“. Jej nomináciu navrhol jeden z Vás, našich klientov a my sme milo prekvapení a nesmierne vďační, že rovnako ako my, vnímate jedinečnosť liečivej sily termálnych prameňov na Slovensku.
Vážime si, že Jaskynný parný kúpeľ, jeho samotnú existenciu a dôležitú starostlivosť o tento unikát, považujete za hodné ocenenia. Sme hrdí, že žijeme v krajine plnej živej, zdravej a liečivej vody a že je medzi nami stále veľa vzácnych ľudí, ktorí sa o našu vodu poctivo starajú a chránia ju.

Program bude vysielaný od 3.9.2023 na Jednotke (RTVS) tri po sebe nasledujúce nedele- 3.9., 10.9. a 17.9.2023 vždy o 20:30 hod.

Prvú nominačnú časť si môžete pozrieť tu:

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/20312/421471

 

Program VODA SPIEVA vyvrcholí dňa 24.9.2023 - slávnostným vyhlásením víťazov z Historickej budovy Národného divadla v Košiciach.

O víťazoch jednotlivých kategórii budú rozhodovať hlasy divákov RTVS prostredníctvom internetového hlasovania vždy po odvysielaní jednotlivých nominačných epizód.

Hlasovať môžete tu: https://www.rtvs.sk/voda-spieva/hlasovanie/Firmy