Objavte Liečebné termálne kúpele Sklené Teplice

Objaviť
objavte
Liečivá energia tečúca z prírody

Európsky unikát

Nikam nemusíte, máme ich “doma". Vzácne a liečivé pramene, ktoré denne pomáhajú zmierniť zdravotné neduhy, zrelaxovať telo a nájsť pokoj mysle.

1/3

Jaskynný parný kúpeľ

Slovenský a európsky unikát –známy aj pod názvom „Parenica“ je prírodne vytvorená jaskyňa s hypertermálnou vodou s vysokým obsahom magnézia a kalcia. Vyskúšajte jeho blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo.

Kúpeľ Márie Terézie

Oddychový termálny bazén vystavaný v antickom štýle si vás získa atmosférou aj prostredím. Účinky termálnej vody v kúpeli Márie Terézie blahodárne pôsobia na ochorenia a poškodenia pohybového ústrojenstva, po operáciách, po úrazoch, pri reume, bolesti chrbtice, kĺbov, artritíde či osteoporóze a mnoho ďalších.

37 - 39 °C Objaviť

Banský kúpeľ

Nechajte sa zlákať atmosférou a príjemne teplou vodou Banského kúpeľa s unikátnou replikou fresky od Botticelliho. Kúpeľ s veľkým bazénom je vhodný na liečebný telocvik.

34 - 36 °C Objaviť
Liečebné termálne kúpele

Vitajte na mieste, ktoré je plné vzácneho, liečivého oddychu.

Objavte Sklené Teplice. Miesto, kde je liečivá sila prírody vidieť. Kde je zdravie a vnútorná harmónia vašim jediným cieľom. Miesto, ktoré spája v sebe liečivú silu termálnych prameňov, ozdravný účinok procedúr a relax v obklopení prírody.

Viac o kúpeľoch
Informácie pre pacientov
Ponuka pre kúpeľných hostí

Miesto, kde bola príroda štedrá

Relaxačné kúpeľné pobyty

Cíťte sa lepšie, buďte zdravší

Prinášajú ozdravenie a odpočinok, pomáhajú nájsť znovuobjavený vnútorný balans. Uvoľňujú stres a pomáhajú tiež ako prevencia voči vyhoreniu.

V spolupráci s našimi lekármi sme vytvorili pobyty, ktorých program má dlhodobý účinok na zdravie aj myseľ.

Zobraziť ponuku pobytov
spoznajte
Cesta k uzdraveniu

Kúpeľný areál

5 kúpeľných domov, 60 liečivých procedúr a veľký park plný zelene. Spoznajte areál Sklených Teplíc spolu so všetkými zákutiami a krásami.

zažite to s nami
Pobyt na jednotku

Využili sme v týchto kúpeľoch romantický pobyt,, Nemožno mi ťa neľúbit, a boli sme nadmieru spokojní. Ubytovanie, strava, procedúry, ochota personálu, výzdoba a romanticka večera - všetko pripravené do najmenšieho detailu. Určite odporúčam.
Ďakujeme

Matus, Google reviews
Procedúry na jedničku

Kúpeľný pobyt sa nám páčil. Príjemne sa cítila celá rodina. Ubytovanie, strava aj procedúry boli na jedničku. Detské ihrisko pri prechádzke nám prišlo vhod hlavne pri konzumácii pivka.

Peter, Google reviews
Milý personál

Veľmi pekné a príjemné prostredie, super procedúry, milý a ochotný personál. Veľmi milé recepčné. boli sme veľmi milo prekvapení a vrelo doporučujeme.

Miroslava, Google reviews
Pokoj a príroda

Kúpele v Sklených Tepliciach patria medzi menšie slovenské kúpele. Na svoje si tu prídu, preto najmä tí, ktorí uprednostňujú pokoj, prírodu a priateľskú atmosféru. Napriek tomu, že kúpele patria medzi menšie, ponúkajú rôzne úrovne ubytovania, pestrý výber procedúr aj doplnkových služieb. Lezia v príjemnom prostredí, ich centrum tvorí upravený kúpeľný park a okolie ponúka bohaté možnosti trávenia voľného času a rôzne výlety pre milovníkov prírody ci histórie.

Lenka, Google reviews
Skvelé miesto na oddych a relax

Toto boli moje slová po troch dňoch pobytu. Dnes si už dovolím trochu obšírnejšie. Začnem ako sa na kúpele patri procedúrami. Skvelý a skúsený personál svojím prístupom a správaním výrazne uľahčuje a spríjemňuje pobyt a procedúry. Ubytovanie v príjemnom dobovom kúpeľnom dome taktiež znesie najvyššie kritéria. A na zaver si nedovolim nespomenúť kuchyňu. Neviem odkiaľ vedenie vzalo PÁNA ŠÉFKUCHÁRA ale bol to od nich ten správny krok, pretože miestna kuchyňa je tá povestná čerešnička na torte.

Ivan, Google reviews
Parenica patrí medzi topky

Kúpele Sklené Teplice sa radia k menším kúpeľom na Slovensku. Kto však má rád pokoj, kľud, zeleň a prechádzky tak odporúčame. Kúpele dýchajú aj históriou. Legendárny termálny kúpeľ "parenica" či kúpeľ Márie Terézie sú topkou a určite parádne prehrejú celé telo. Ponúkajú však širokú škálu procedúr. Ubytovanie je možné vo viacerých kúpeľných domoch. Z niektorých je k procedúram a na stravu bližšie, z niektorých ďalej. Najnovšie zrekonštruovaný je kúpeľný dom Mateja Bella.

Mária, Google reviews
Veľké ďakujem

Velmi pekne dakujeme lekarom a vsetkym rehabilitacnym sestrickam za prikladnu starostlivost o klientov.Takychto zamestancov je v kupeloch treba.Treba si ich udrzat a kupele budu stale viac vyhladavane.

Lídia, Google reviews